HİZMETLERİMİZ

ISI YALITIMI ve MANTOLAMA UYGULAMALARI


Binanın ısı yalıtımı, binalar için yapılan yatırımlar arasında kendini en kısa sürede amorti eden yatırımdır denilebilir. Bunun yanında, bina sakinlerinin yaşamında her biri önemli artı değer girdisi olan bir dönüşüm sürecini de başlatır. Isı yalıtımının binalarda sağladığı konfor unsurlarını şöyle sıralayabiliriz: Devamını Oku

DIŞ CEPHE


İçinde yaşadığınız bina ne kadar sağlam olursa olsun, eğer betonarme bir yapıdan bahsediyorsak dış cephe duvarlarının zaman geçtikçe bozulmasına , pas paylarının yetersizliklerinden oluşan donatı kırıklarına ve korozyona tanık oluruz. Özellikle Türkiye gibi bol güneş ve yağış alan coğrafyalarda dış cephelerin eskime ve bozulma süreleri kısa olur. Her türlü cephe ve her yükseklikte bina için bakım, onarım ve renovasyon çözümleri sunuyoruz.

1- Renovasyon
2- Tamir ve Boya Uygulamaları
3- Söve Uygulamaları

ÇATI


1- Sıfırdan Çatı İmalatı
2- Çatı Aktarma
3- Isı Yalıtımlı Teras Çatı Uygulamaları
4- Sandviç Panel Uygulamaları

MİMARİ PROJELER


1- Ofis ve Konut Dekorasyon Hizmetleri

Mevcut yapıların iç mekanlarının yenilenmesi, ihtiyaçlara göre fonksiyonun değiştirilmesi ile iç mimari çözümler ve dekorasyon önerileri üretiyoruz. Tasarım ve uygulama çalışmalarını, kullanıcı özelinde ele alarak, ofis alanları, evler için mimari çözüm bekleyen tüm konularda hizmet vermekteyiz. Bu süreçte birlikte çalışılan farklı disiplinlerle koordinasyonu da sağlayarak hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

İSKELE KİRALAMA


“Avrupa standartlarında üretilmiş olan güvenlikli iskeleler ekibimizin ergonomik ve güvenli olarak çalışmasına imkan sağlar.
Yeni çalışma kanunlarına göre kullanılması gereken iskeleleri kendi projelerimizde özenle kullanmaktayız.
Dış kaynaklı Projelere de kiralama hizmeti ekstra olarak verilmektedir.”

ALİMUNYUM CEPHE GİYDİRME


Prestijli, estetik, fonksiyonel, verimli, iyi ses ve ısı yalıtımı sağlayan, çevresiyle uyumlu ve modern cam ve aluminyum cephe giydirme uygulamaları ile hizmetinizdeyiz.
• Yüksek kaliteli ürün
• Hızlı montaj imkânı
. Hafif, binaya daha az yük

İÇ CEPHE


1- Alçı ve Alçıpan Uygulamaları
2- Seramik ve Fayans Uygulamaları
3- Antiasit Kaplama Uygulamaları
4- Ses Yalıtımı ve Akustik Düzenleme Uygulamaları
5- Renovasyon, Tamir ve Boya Uygulamaları

  1- Alçı ve Alçıpan Uygulamaları  


Kuru duvar sistemleri ile geleneksel duvarlara göre daha hafif, ekonomik, hızlı, temiz işçilik ve daha düzgün çözümler sunuyoruz. Bu sistemle asma tavan ve dış cephelerde çimento esaslı levhalar ile uygulamalar da mümkün.

  2- Seramik ve Fayans Uygulamaları  


“Özgün ve yaratıcı uygulamalarla seramik ürünlerini dış cepheden bahçeye, balkondan havuza ,mutfaktan banyoya kadar her alanda pek çok mekanı ilham veren yaşam alanlarına dönüştürüyoruz.”

 

 

 

  3- Antiasit Kaplama Uygulamaları  


Antiasit Karo, hijyenin ve kimyasal dayanımın önemli olduğu, ağır yük ve araç trağine maruz kalan iş alanları için geliştirilmiş ideal endüstriyel zemin çözümüdür. Antiasit Porselen Karo ve yan ürünlerinden oluşan Antiasit Endüstriyel Zemin Çözümleri, işletmeleri üretim koşullarından kaynaklanan dış etkenlere karşı koruyarak, üretim performansına ve ticari verimliliğe katkıda bulunur. Antiasit Endüstriyel Zemin Çözümleri; porselen karodan, süpürgelik, iç&dış köşe parçaları gibi yardımcı elemanlara, epoksi esaslı yapıştırıcı ve derz dolguya kadar endüstriyel mekanlar için komple bir çözüm sunar. Antiasit Karolar ile ticari işletmelerde üretimi aksatan durumlar yaşanmadan verimli çalışma koşullarının sürdürülmesi sağlanır. Antiasit Endüstriyel Zemin Çözümleri, yalnızca uzman ekipler tarafından uygulanması gereken bir sistemdir.

  4- Ses Yalıtımı ve Akustik Düzenleme Uygulamaları  


“Gürültü günümüzde insan sağlığı üzerinde fizyolojik ve psikolojik rahatsızlıklara sebep olan önemli bir çevre kirliliği unsurudur. Hem ev hem de işyerleriniz için ses yalıtımı ve akustik düzenlemeler için çeşitli alternatifler ile çözümler sunuyoruz. Ses yalıtımı Ürünleri
Kapalı bir ortamda sesin yansıma süresini düzenleyen, gösterdiği dirençle ses enerjisini mekanik enerjiye ve ısı enerjisine dönüştüren ürünlerdir. Bu ürünlerden bazıları aşağıda verilmiştir:

I. Yapı Yalıtımı Duvar, Döşeme, Çatı Uygulamaları: Camyünü, taşyünü, ahşap yünü, yumuşak poliüretan esaslı köpükler, melamin köpüğü, keçeler, delikli metaller, delikli ahşaplar, delikli alçı panolar, mantar.

Döşeme Uygulamaları (sadece darbe sesinin önlenmesi için): Polietilen, kauçuk köpüğü, tekstil atığından mamul malzemeler.

II. Yalıtım Camı Üniteleri Akustik Laminasyonlu Cam Çözümleri

III. Teknik (Endüstriyel) Yalıtım Camyünü, taşyünü, polietilen, poliüretan, kauçuk köpüğü, yaylar, askılar, susturucular vb. ”

  5- Renovasyon, Tamir ve Boya Uygulamaları  


İç cephelerde her türlü onarım, boya ve izolasyon uygulamaları için sağlam ve uzun ömürlü çözümler sunuyoruz.